První kolo národního poháru skončilo čeká nás další losování

Dnešním dnem bylo ukončeno 1. kolo národního poháru. Mezi postupujici patří: Barcelona, Valencia FC , Werder Bremen, Manchester Utd., AS Řím, Liverpool, Ac Milán a Chelsea.

Trošku se nám to protáhlo tak se všem za zdržení moc omlouvám. V tomto týdnu bude další losování tak sledujte náš web kdy se objeví další video:)

Další postupující

Tak a máme tady další dva týmy které postoupili do ctvrtfinale a tim se stavaji tymy Valencie CF a FC Barcelona. S jednoznačnýma výhrama postupují dál. Přejeme hodně štěstí v dalších kolech.

První postupující

Takže po prvních bojích v poháru tady máme naše první dva postupující postupojící kterýma se stali týmy As Řím a Liverpoolu jistě to byli velice napínavé a zajímavé zápasy. Doufám ,že všichni ostatní si vemou příklad a odehrají svoje zápasy v termínu. Jinak přejem všem postupujícim hodně štěstí do dalších kol .  Málem bych zapoměl že tady je ještě jeden postupující který postoupil automaticky díky losování a tím je Ac Milán

 

Ps. jelikož hráč rewert odstoupil s ligy  apoháru tak ja budu čekat na přihlášení hráče Snooppynek s kterým jsem se ted domlouval že se připojí k naší lize v pondělí tak svuj zápas v poháru odehrajzu později jestli vám to nějak nevadí jinak teda kontumačně vyhraju nad rewertem. Z kusím to sním odehrát rovnou v pondělí jestli to pujde.

 

kooochy

1. kolo poháru

A,

Barcelona(kecirij)-Atletiko Madrid(Cecek 86)                                 

               3             -:-               0

B,

Real Madrid(Jonash Jigsaw)-Valencia(snoobydoo)                           

              2             -:-                6

C,

Werder Bremen(kooochycz)-Bayern Munchen(snooppynek)                     

                             -:-

D,

Manchester utd.(beeris82)-Juventus(joudik)                                    

¨                           -:-

E,

Arsenal(belmon8)-As Řím(roker24 cz)                                      

                 0             :             2          

F,

Olympique Lyon(Chemik cz)-Liverpool(czBOandGO)                     

                3              :             6

G,

Ac Milán(bersekr88)- postupuje rovnou do ctvrtfinále

UEFA european cup

Tady budu psát výsledky zápasu plus postupy a vlastně všechno co se bude vztahovat k našemu poháru co jmse teď zahájili. 

Jinak napadlo mě že by bylo fajn posílat kdo dal goly at si můžem pak vyhlásit nejlepšího střelce poháru ,ale to záleží na vás.

 

Základní pravidla.

 

1. Zápas se bude hrát standartně v délce 7 minut pokud se v hrací době nerozhodne následje prodloužení a pokud ani prodloužení nerozhodne o výsledku jsou na řadě penalty.

 

2.Tady je návod jak vytvořite relaci na live aby jste mohli hrat se spoluhráčem na 7 minut

Zapnete Fifu:), pak dáte xbox live-herní režimy on line-vytvoření zápasu fifa-jeden na jednoho-vytvořit zápas-vytvořit nehodnocenou relaci-pak nastavit čas na 7 minut a soukromá hra -ano- no a pak vytvořeni herni relace-a vybrat protihráče.(stadion si můžete vybrat jaký chcete to je na vás.

3.Odehrání zápasu: Po rozlosování každému z vás pošlu po livu a emailem rozpis jeho zápasu . Na odehráni jednoho kola bude mít každý týden to by sned neměl být žádný problém. Když vám příjde rozpis tak si každý zvás domluví s protihráčem který mu byl vylosován na dobe kdy mezi sebou odehrají svuj zápas(bud po livu nebo emailem). Pokud váš spoluhráč bude ignorovat vaše z právý a do týdne se vám ani jednou neozve aoutomaticky kontumačně prohrává 3:O a vy postupujete dále týdení lhuta se bude počítat dva dny od doby kdy vám přijde na live nebo emailem ode mě zpráva s kým budete hrát. Ty dva dny jsou proto že nekaždy je tam každý den.

Vyhledávání

kooochy© 2009 Všechna práva vyhrazena.