Pravidla Ligy

 

Takže tady jsou pravidla ligy.

Liga se bude hrát systemem 2 zápasů tzn. že jednou hrače vyzvete a pak se od toho samého necháte vyzvat aby jsme hráli systém doma a venku.

Hrací doba bude 2 x 6 minut. V tým nesmí být přítomní žadní hosté. Rychlost hry normál. 

Výsledky zápasů se budou posílat na můj mail x360onlinegames@centrum.cz a ja je budu dávat na stránky. Žádám všechny účastníky, aby si nastavili ve Fifě zasílání výsledků na svůj mail. A tyhle formuláře budete posílat mě na email. Ukázka dole.

Nastavení: 
Po spuštění fify v hlavním menu najedete na xbox live > moje fifa online > nastaveni Xbox live > Reportaz ze zapasu> Zaslat statistiky z konce hry -- ANO

Zapas musím mít potvrzen od obou hráču kteří ten určitý zápas odehráli, abychom predešli případným podvodníčkům, já teda věřím  že tady žádní nebudou. Teprve pak pujde na web tak proto vás prosím o dusledne odesílaní v nejbližší možné chvíli. Pokud se mi budou vaše zápasy lišit ověřím si to osobně v lize!!

Pokud by se stalo že v pruběhu zápasu se strátí spojení nebo hráč umýslně vypne utkání tak  bohužel utkání skončí kontumačně. Bohužel u ligy se tenhle výsledek zapíše automaticky při ztrátě spojení. A není v mých silách hlídat a určovat jestli to bylo úmyslně nebo jen náhodou ztrátou signálu. Nicméně takovou situaci mi musíte nahlásit emailem

Liga začne v s minimálně 10-ti příhlašenými účastníky. Ostatní týmy buď v lize nebudou nebo se budou registrovat v průběhu ligy. MAximální počet týmů v lize je 20.

Liga bude dohrána až bude dohrán plný počet zapasu mezi přihlášenými účastníky. Pokud nějaký hráč z jakýchkoli důvodů vypadne na delší dobu (vice než měsíc) a neda vědět co se dějě budo jeho následující utkání kontumovány

Maximum zapasu za týden je 15.

Odehrané zápasy budete mit v sekci odehrané zápasy na pravé straně.

Ještě jedna poznámka, kdo si to chce jenom zkusit ze srandy, tak at se tady raději ani nepřihlašuje hledáme hráče co hrajou rádi a často a budou  co nejčastěji online a to proto ať má ta liga nějakou uroveň a bude nas to bavit.

Kdo neodehraje aspon 10 zápasů za měsíc bude z ligy odstraněn pokud nebude omluven. A omluvy nebo jakékoli problémy mi piste na mail.

Pokud se chcete přihlásit musíte se registrovat. Registrace probíhá přes email na naších stránkách.

Případné dotazy směřujte sem.

 

 

 

Manage your club online here.
EA Sports EA SPORTS™ FIFA Soccer 11 FIFA
The EA Sports News

Vyhledávání

kooochy© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Ranked Match Scout Report
We hope you had a good game!
Below is the Scout Report from your last ranked head-to-head match:
Player Report:
Away vs Home
Skill Level: 10 9
Team: CSKA Moskva F.C. Barcelona
Name: kooochycz mrmiyagi1994
Ranking Points Summary:
Performance Points: 32 29
Team Star Rating: 12 -12
Final Result Points: 1136 1062
Current Skill Level: 10 9
Rank Points to Next Level: 64 38
Match Stats:
Score: 4 4
Total Shots: 15 17
Shots on Goal: 8 12
Possession: 53% 47%
Passing Accuracy: 77% 71%
Tackle: 60% 48%
Cards: 2 1
Fouls: 4 2