GameplayFIFA 12

Ti kdo z vas ještě neviděli můžete se zde pokochat. JInak aktualizace tabulky bude v sobotu, bohužel se toho teď na mě navršilo hodně.

Video viz níže.

 Petice za Gambrinus Ligu ve Fifě

Chceme Gambrinus ligu ve hře FIFA!

Fotbalová asociace České republiky (FAČR) si klade nesmyslně přehnané finanční nároky za poskytnutí licence, která by umožňovala mít český fotbalový národní tým a českou Gambrinus ligu ve videohře FIFA, kterou produkuje EA Sports. Podle neoficiálních informací chce FAČR dokonce víc peněz, než např. anglický fotbalový svaz! Cílem této petice je ukázat, kolik fanoušků postoj FAČR zklamal (nebo cokoliv horšího) a kolik fanoušků opravdu chce vidět svůj oblíbený klub v této hře, aby ho mohli podpořit i na virtuálním poli, tak jak to úspěšně dělali poslední 4 roky.

Standardní součástí hry FIFA jsou licencované ligové soutěže a národní týmy již více než 15 let v čele s Anglií, Španělskem, Německem, Itálií, Francií, Brazílií, Argentinou a spoustou dalších. Donedávna mohla být součástí této vybrané společnosti i Česká republika a její fotbalisté od reprezentačních hráčů až po náhradníky klubů jako např. Ústí nad Labem.

Výsledkem nepochopitelného postoje FAČR je skutečnost, že v tomto roce nebude ve hře česká fotbalová liga a ani český národní tým - obě soutěže byly ve hře za standardních obchodních podmínek poslední 4 roky. Český národní tým možná tvůrci do hry zahrnou, ale bude nuceně obsahovat smyšlená jména hráčů a náhodně vytvořené dresy, což bude v porovnání se všemi ostatními týmy velmi komické a ponižující zároveň.

Tuto petici tvoří a zaštiťuje komunitní server FIFA.cz, který je reprezentován svým níže uvedeným vlastníkem, ve spolupráci s dalšími organizovanými skupinami fanoušků, kterým záleží na tom, aby měl český národní i klubový fotbal odpovídající prezentaci i v elektronických médiích, které současná generace vnímá jako velmi důležité a/nebo jako součást běžné zábavy stejně jako televizi, časopisy nebo kino.

Peticovat můžete zde :)

www.petice24.com/fifa_gambrinus_liga

 

Končící hráči v lize 

Ahoj všem chtěl bych trošku upřesnit následující pravidla.

Jelikož se nám stalo že dva hráči se do ligy přihlásili a následně ligu opustili. Takže jsem pro tuto variantu vymyslel následující pravidlo. Pokud hráč odehraje dva zápasy a méně a následně s ligy odejde nebudou se tyto zápasy zohledňovat do tabulky pro žádného hráče. 

 

Pokud hráč odehraje tři a více utkání a následně z ligy odejde vysledky zůstanou zachovány a zbytek zápasů budou kontumovány ve prospěch dalších jeho soupeřů.

 

Díky

 Potíže s připojením

Pokud někdo z Vás ma problém pozvat hrače nebo se k někom připojit vyzkošejte tohle řešení: Na vlastní riziko mě osobně to pomohlo :)

 

Co udělej jako první, tak se připoj do nastavení svého routeru a zapni tam funkci (pokud to router podporuje) uPnP - universal plug and play neboli to, že router bude sám otevírat porty pro příslušná zařízení v síti. Pokud toto zapneš, je možnost že již budeš open. Pokud ne, budeš muset porty otevřít sám. To se dělá tak, že nejdříve Xboxu budeš muset nastavit pevnou IP adresu a poté pro ni v routeru otevřít příslušné porty - popisování tohoto by bylo složité a zbytečné, proto využij tuhle stránku https://www.portforward.com/ - najdeš si tam svůj router v zařízení vybereš xbox live a máš tam už kompletní popis a návod jak si otevřít porty a mít NAT open.

Někteří poskytovatele internetového připojení, ale ještě sami obsah filtrují, takže je možné, že ti nakonec nezbyde nic jiného, než svého poskytovatele poprosit o otevření portů. Zkus nejdříve to uPnP, pak pokud to nevýjde tak ten návod co jsem ti posílal nebo mi ještě napiš co ti to dělá. Každopádně hodně štěstí.

 

 

Problém vyřešen 

Všichni co se nemůžou dostat do ligy napište mi mail osobně Vás pozvu. :)  Nezapomente poslat svuj nick na live. Pokud by to ani tak nešlo dejte vědět. Pozvánku najdete v cetru hráče přímo ve Fifě.

Díky

Liga startuje 

Všichni hráči kteří si už vybrali tým na našich stránkách obdrželi emailem název naší ligy. Tuším a věřím tomu že dnes už se odhrajou první zápasy. Nicméně důležite je ,aby jste si přečetli důkladně pravidla než začnete hrát.  

Tak a teď všichni vzhuru do prvních zápasů. 

Vyběr týmu začal 

Dnes uderem 0:01 začal výběr jednotlivých týmů našich registrovaných hráčů. Takže všichni kdo mají zájem můžou si vybrat tým za který budou hrát. Více infa v registracích.

 Odpočítavání začalo !!!!

Dnes  začalo odpočítávaní do nového ročníku X360 xbox ligy. Jakmile odpočítavání skončí, všichni hráči, kteří se mi registrovali mailem mají možnost si vybrat tým za, který budou hrát v kolonce registrace. Takže si nic neregistrujte do té doby než skončí odpočítavání. Ti co s námi už kdysi hráli ví že každý hráč musí mít jiný tým. Hráči si nesmí vybrat legendární týmy a repre.p

Nicméně registrace do této ligy nadále pokračují. Takže každý kdo se chce přidat stačí poslat mail.

17.7.201

Výborný rozjezd. 

14.7.2011

Včera se nám do ligy přihlásili už 4 hráči, kteří mají zájem hrát, což si myslím, že je za jeden den velky úspěch. Proto bych rád poděkoval všem věrným fanouškům i novým spoluhráčům, kteří se chtěji přidat k nám. Rád bych všechny následně poprosil aby jste si přidali na Facebooku (pokud ho máte) stránku Xbox 360 czech online games. Která nám následně poslouží k domlouvání zápasů, budete na ní získávat nové informace k turnajím a lize a novinky o hře FIFA. Navíc na ni budem umísťovat zajímavé fotky a videa z vašich zápasů.

Znovu začínáme 

13.7.2011

Zdravím všechny fanoušky FIFY! Dnes jsem se definitivně rozhodnul po dvou letech obnovit chod stránky. Tento web je a vždy byl zaměře na hraní her na Xbox live. Jelikož na internetu není moc stránek zaměřených na českou komunitu xbox live zvláště na FIFU ,až na par vyjímek, tak sem se rozhodnul znovu začít.

Na této straně taky máte možnost vidět jak kdysi tato liga vypadala, jaká byli videa atd. takže si můžete porovnat a posoudit jestli by se Vám u nás líbilo hrát. :)

Proto bych požádal navštěvníky webu, kteří by měli zájem hrát aktvně novou ligu na xbox live ať hlasujou do ankety viz níže a napíšou svůj kontakt na x360onlinegames@centrum.cz

 

Pokud bude dostatek hráčů kteří se budou chtít zůčastnit ligy nebo klanových válek můžem směle začít.

V průběhu fungování se budu snažit přihazovat i nějaké bonusy za vyhrane turnaje, ligy atd

 

Díky všem za vaši přízeň!!!!

 

Anketa

Co vás láká více a máte vůbec zájem hrát?

Novinka v nahrávání videí

Máme pro vás všechny jednu novinku v přidávání vašich videí na náš web.

Na strance www.easportsworld.com máte každý svůj profil a v něm všechny vaše nahraná videa plus všechny vaše výysledky atd.

Takže pokud budete chtít tak mi napište do sekce otázky a odpovědi a dejte mi tam odkaz na to video ,popřípadě mi řeknete název videa které chcete nahrát a já si ho vyhledám na vašem profilu,  ja si ho tady stáhnu pak ho dám na youtube a přidám ho na naše stránky.

Pokud máte nějake videa na profilu tak je tam můžu rovnou umístit na tom profilu budete mit vsechna videa které jste uplaudovali. Stačí mi napsat a já je tam dám. Takže už padá vaše uplaudovaní na youtube stačí když na xboxu dáte vaše video uložit tak se vám automaticku uloží na jejich web.

 

 

Takže kdo má zájem pište.

Posílejte videa

Jenom připomínám že můžete posílat své videa golů.

Stačí je upladnout na youtube a pak mi poslat link na mail a já ho okamžitě umístím na stránky.

Novinky

Tabulka aktualizována

03.08.2011 13:10
Tabulka aktualizována - více infa v záložce FIFA league
>>

Tabulka aktualizována

27.07.2011 21:12
Zároven aktualizovány i odehrané zápasy
>>

Problem s pripojením

23.07.2011 12:38
 Hrčí kteří mají problém s připojením mezi sebou (nemoho se spolu spojit tudíž nemohou odehrát zápas). Odehrajou své zápasy mezi sebou až na konci sezony. Tzn že je odehrajou až po odehrání všech svých zbývajících zápasů. A odehrajou je v herním loby tam by to mělo fungovat. Podrobnosti pozdeji
>>

Výběr týmů právě začal

20.07.2011 00:16
Dnes uderem 0:01 začal výběr jednotlivých týmů našich registrovaných hráčů. Takže všichni kdo mají zájem můžou si vybrat tým za který budou hrát. Více infa v registracích. 
>>

Další noví hráči

15.07.2011 10:44
 Během posledních dvou dnů se nám přihlásilo do soutěže dohromady už 8 účastníků. Tím pádem, až se dosáhne 10 hráčů bude spuštěn nový ročník. Dva dny po dosažení tohoto limitu si všichni hráči budou mít možnost vybrat si tým. Hráči kteří se budou registrovat po tomhle limitu, budou psát tým...
>>

Posílejte svá videa

13.07.2011 17:25
Ahoj všem už mi dopředu můžete posílat svá videa hezky golů, zajímavých akcí a zabavných momentů. Pokud tyto videa budou opravdu zajímavé tak je umístím na naše Facebookové stránky. takže s chutí do toho!!  
>>

Navštivte naše Facebookové stránky

13.07.2011 14:36
Při přihlášení na svůj Fcb napište do vyhledáváni Xbox 360 czech online games a dejte Libi se mi :) 
>>

Nový začátek

13.07.2011 12:54
 Zdravím všechny fanoušky FIFY ! Dnes jsem se definitivně rozhodnul po dvou letech obnovid chod stránky. Tento web je a vždy byl zaměře na hraní her na Xbox live. Jelikož na internetu není moc stránek zaměřených na českou komunitu xbox live zvláště na FIFU  ,až na par vyjímek, tak...
>>

Prvni semifinaliste poháru už jsou známí

03.03.2009 12:19
Report na hlavni straně   Aktualizace tabulky zitra.
>>

Nová sekce kontakty

15.02.2009 15:14
  Udělal jsem tu pro vás novou sekci a to kontaky a uz jsem tam dal i kontakty na vás pouze na live. jestli stim někdo nebude souhlasit tak se omlouvam a ať mi napiše a ja to zruším, ale myslel jsem to pro Vás dobře.
>>
1 | 2 | 3 | 4 >>

Vyhledávání

kooochy© 2009 Všechna práva vyhrazena.